Ceník Villa Žerotín *** Velké Losiny - OFICIÁLNÍ WEB

Ceník ubytování a služeb

Apartmá:                                                    od  2 400 Kč za noc

Dvoulůžkový pokoj LUX:                          od  1 650 Kč za noc

Dvoulůžkový pokoj Lux:                           od  1 500 Kč za noc 

Dvoulůžkový pokoj Standard:                 od  1 400 Kč za noc

Rodinný pokoj :                                          od  2 300 Kč za noc

Dvoulůžkový pokoj:                                   od  1 200 Kč za noc

(oddělené lůžka)

 

                        Slevy za vícedení pobyty    

 

                                      

Snídaně :                             200 Kč za osobu,

                                             140 Kč děti do 12 let

 

  • Cena přistýlky 300 Kč na osobu a noc.
  • Děti do 3 let věku bez nároku na lůžko jsou ubytování zdarma a to včetně snídaně.
  • Pobyt domacích mazlíčků není možný.
  • V ceně za ubytování není obsažený místní poplatek z pobytu ve výši 20 Kč osobu/noc


   Check In : od 14:00 hodin

Check Out : do 10:00 hodin 

Příjezd
Odjezd


Platební a storno podmínky

 

Platební podmínky:

 

Po provedené rezervaci klientem (on-line rezervace, rezervace emailem) je rezervace zanesena do rezervačního systému. Klientovi je zaslána Informace o provedené rezervaci včetně Platebních a storno podmínek.

 

Penzion si vyhrazuje právo požadovat uhrazení zálohy ve výši 100 % z celkové ceny za ubytování (bez snídaně a místního poplatku). Výzva k záloze, pokud bude požadována bude zaslána emailem klientovi. Úhradou zálohy se stává rezervace závaznou pro obě strany a klient úhradou zálohy vyjadřuje svůj souhlas s Platebními a storno podmínkami Villy Žerotín Penzion Bed & Breakfast Velké Losiny, a z nich vyplývající případné povinnosti úhrady sankčního storno poplatku formou jednostranného zápočtu.

 

V případě, že penzion nebude požadovat úhradu zálohy, bude klientovi zasláno Potvrzení o závazné rezervaci, včetně Ubytovacího voucheru. Tímto se rezervace stává závaznou pro obě strany a klient vyjadřuje svůj souhlas s Platebními a storno podmínkami.

 

Storno podmínky:

 

Včasné zrušení pobytu: Klient má právo před zahájením pobytu pobyt zrušit. Zrušení pobytu (tzv. storno pobytu, resp. odstoupení od potvrzené objednávky pobytu) je klient povinen uskutečnit písemnou formou na e-mail: villa.zerotin@gmail.comPokud tak učiní 15 a více dní před zahájením pobytu, nevztahuje se k tomuto zrušení žádný storno poplatek.

 

Zrušení (storno pobytu) 14 a méně dnů před zahájením pobytu: Ubytovatel při zrušení pobytu ze strany klienta je v tomto případě oprávněn vyúčtovat klientovi sankční storno poplatek. Úhrada sankčního storno poplatku v případě uhrazené zálohy bude provedena jednostranným zápočtem, resp. srážkou sankčního storno poplatku z uhrazené zálohy klienta. Souhlasem s Obchodními a storno podmínkami, dává klient k tomuto zápočtu svůj neodvolatelný souhlas, a v případě že nebyla požadována úhrada zálohy bude klientovy zaslána faktura se storno poplatkem se splatností 7 dnů.

V případě zkrácení termínu pobytu oznámeného klientem písemně před nástupem na pobyt, platí stejné storno podmínky jako při zrušení pobytu. V případě zkrácení termínu pobytu oznámeného klientem po nástupu na pobyt, má penzion právo klientovi vyúčtovat plnou výši dohodnuté ceny za celou délku pobytu. V případě, že host svévolně zruší část pobytu nebo nevyčerpá některou z již uhrazených služeb, nemá nárok na finanční náhradu za nečerpané služby.

 

Pokud se host nedostaví do 22:00 v den začátku rezervace a neavizoval penzionu pozdní příjezd, rezervace je považována za zrušenou a sankční storno poplatek  se vypočte podle výše uvedených pravidel.

V případě zrušení již objednaných, ale doposud neuhrazených služeb má penzion právo uplatnit sankční storno poplatky jejich natížením na vrub hotelového účtu hosta ve výši 100 % ceny nečerpaných služeb, pokud dojde ke zrušení služeb v rozmezí 0 až 12 hodin před jejich využitím.

V případě stornované objednávky provede penzion nejpozději do 14 dnů vyúčtování a vrácení zaplacené zálohy klientovi s odečteným sankčním storno poplatkem, pokud tento vznikne. Záloha se vrací formou bankovního převodu na účet, ze kterého přišla úhrada zálohy, případně na jiný účet písemně uvedený klientem.

 

Storno podmínky v mimořádných situacích

V případě zásahu vyšší moci, opatření vlády s následkem omezení či uzavření provozu je uplatňován odlišný přístup. Storno podmínky platné při běžném stavu se nahrazují postupem, při němž budou všem klientů za neuskutečněné pobyty nebo za zrušené pobyty klientem vystaveny dárkové poukazy v hodnotě jimi zaplacených záloh s dobou platnosti 9 měsíců.

 

Doporučujeme Vám uzavření Pojištění pro případ zrušení pobytu.